Princier de Leba
KSIĘSTWO ŁEBA
PRZEWODNIK
INFORMATOR
GALERIE FOTOGRAFII
SZUKAJ
Przewodnik
Kto zamieszkał w naszej duszy
Tomasz Dygowski
 
leba
Kto zamieszkał w naszej duszy
Strona WWW
Projekt okładki:
Mirka "Misja" Zenkner

Drogi Czytelniku,

     Przed Tobą moja pierwsza próba stworzenia dzieła literackiego. Po długich staraniach i walkach z samym sobą, po raz pierwszy doprowadziłem jedno z wielu marzeń do końca. Na początku miała to być forma autoterapii, jednak po bardzo krótkim czasie stwierdziłem, że ostatecznym i najlepszym zakończeniem tego procesu, będzie faktyczne wydanie książki.
     Poznaj historię Duszy - mojej, Twojej, naszej. Mam nadzieję, że spodoba Ci się pomysł, który narodził się w maju 2016 i po długim czasie został przelany na papier. Uważam, że powieść nadaje się dla wszystkich miłośników słowa pisanego, niezależnie od ich wieku oraz mam ogromną nadzieję, że spodoba Ci się to, co przeczytasz i podzielisz się ze mną komentarzem.
     Dziękuję, Tomasz Dygowski
     Tomasz Dygowski – urodził się w 1988 roku i całe dzieciństwo spędził w Łebie - małej miejscowości nad morzem Bałtyckim.
     Z wykształcenia jest pedagogiem, a z zamiłowania pisarzem zajmującym się głównie krótkimi powieściami oraz scenariuszami.
     „Kto zamieszkał w naszej Duszy?” to jego autorski debiut w pełni sfinansowany i wydany samodzielnie, z pomocą przyjaciół i rodziny.
     Bajkowa opowieść dla dzieci i dorosłych pokazująca jak ważne jest rozumienie własnych emocji. W nienaukowy sposób porusza temat tabu oraz skłania do refleksji nad samym sobą.
     Szczęście, Smutek, Miłość, Nienawiść, Odwaga, Strach, Nadzieja i Rozczarowanie mieszkają w Duszy – małej wiosce nad jeziorem. Ich codzienność zostaje zaburzona, gdy w sąsiedztwie pojawia się ktoś nowy.
     Przepełniona podtekstami, więc każdy dialog i akcja ma podwójne znaczenie. Dla dziecka to zwykła bajka do czytania w wolnym czasie, ale dla osoby dorosłej to książka pokazująca świat ludzkiej duszy, szarpanej wewnętrznymi zaburzeniami.
 
leba
 
ŁebaBiblioteka miejska w Łebie

Organizator wielu ciekawych imprez kulturalnych, takich jak: kabarety, spotkania autorskie, malarskie

ŁebaMapa Łebian - historie mieszkańców Łeby

Mapa Łebian to wirtualna mapa dróg prowadzących do Łeby polskich mieszkańców po II wojnie światowej, powiązana z historiami osób i rodzin

ŁebaŁebianie i ich historie

Różne historie opowiedziane przez mieszkańców Łeby. Mapa Łebian to wirtualna mapa dróg prowadzących do Łeby polskich mieszkańców po II wojnie światowej